Wyślij wiadomość
Dom ProduktyTermoelektryczny płyn chłodzący

Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza

Orzecznictwo
Chiny Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza

Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza
Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza

Duży Obraz :  Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001, CE
Numer modelu: ALP010
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-4 tygodnie
Zasady płatności: T/T, Paypal
Możliwość Supply: 10kszt / miesiąc

Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza

Opis
Moc chłodzenia: 10W Napięcie: 12Vdc
Aktualny: TBA Wentylator, gorąca strona: TBA
Waga: 0,25 kg
High Light:

12VDC termoelektryczna chłodnica cieczy

,

termoelektryczna chłodnica cieczy TEC

,

agregat chłodniczy TEC Peltiera

TEC Peltier Liquid Thermoelctric Aluminiowa chłodnica płytowa 12VDC

 

Zjawisko termoelektryczne odkryto ponad 180 lat temu.Jednak znalazło ono praktyczne zastosowanie w połowie XX wieku, 130 lat później po odkryciu dzięki pracom badawczym sowieckiego akademika Abrama Ioffe.

Pionierem w dziedzinie termoelektryki był jednak niemiecki naukowiec Thomas Johann Seebeck (1770-1831), urodzony w estońskim mieście Revel.W 1822 r. podsumował wyniki swoich eksperymentów w artykule zatytułowanym The Magnetic Polarization of Metals and Ores Produced by Temperature Difference (Magnetische Plarisation der Matalle und Erze durch Temperatur-Differenz. Abhandlungen der Preussischen Akad, Wissenschaften, s. 265-373). opublikowane w Proceedings Pruskiej Akademii Nauk.Seebeck odkrył, że gdyby końce obwodu składającego się z dwóch niejednorodnych metali lutowanych w różnych warunkach temperaturowych były zamknięte, umieszczona w pobliżu igła magnetyczna obracałaby się tak, jakby był przyłożony magnes.Kąt obrotu zależał od wartości różnicy temperatur na złączach obwodu.To zjawisko fizyczne określa się mianem efektu Seebecka.

Jednak dwa lata wcześniej, w 1820 roku Hans Christian Oersted (1777-1851) udowodnił, że prąd elektryczny wpływa na igłę magnetyczną.Później, gdy Ampere, Biot, Savart, Laplace i inni naukowcy badali oddziaływanie prądu elektrycznego i pola magnetycznego, Seebeck zaprzeczył elektrycznemu charakterowi tego zjawiska.Jak wskazuje tytuł artykułu, jego pomysł naukowy dotyczył namagnesowania materiałów pod wpływem różnicy temperatur.Zgodnie z tą hipotezą Ziemia była jak gigantyczny obwód, w którym utrzymywana była różnica temperatur na dwóch zimnych biegunach i na gorącym równiku.Przynajmniej taki był punkt widzenia Seebecka na magnetyzm Ziemi.

Hans Oersted, który z dużą uwagą śledził wątek badań Seebecka, jako pierwszy nazwał to zjawisko efektem termoelektrycznym.Sam Seebeck nalegał na nazwę termomagnetyzm.

Seebeck zgromadził wiele materiałów badawczych, które dotyczyły obwodów składających się z różnych kombinacji metali twardych i ciekłych, stopów i kompozycji metali oraz wpływu na nie różnicy temperatur.Na podstawie tej pracy badawczej założył „szereg termoelektryczny”, który jest nadal w użyciu wraz z tymi, które powstały później.


Termoelektryczna chłodnica cieczy TEC Peltier 12VDC Aluminiowa płyta chłodnicza 0

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny yang

Tel: +8613428811822

Faks: 86-20-82898912

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)