Wyślij wiadomość
Dom ProduktyTermoelektryczny płyn chłodzący

TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

Orzecznictwo
Chiny Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera
TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

Duży Obraz :  TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001, CE
Numer modelu: TURNIA
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, PayPal
Możliwość Supply: 10kPcs / miesiąc

TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

Opis
Moc chłodzenia: 35W Napięcie: 12Vdc
Aktualny: TBA Wentylator, gorąca strona: TBA
Waga: 0,5 kg
High Light:

Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera

,

35 W chłodnica cieczy Peltiera

,

chłodnica cieczy TBA Peltiera

Działanie termoelektrycznej chłodnicy cieczy Laserowa chłodnica cieczy Peltiera

 

Zjawisko termoelektryczne zostało odkryte ponad 180 lat temu.Praktyczne zastosowanie znalazło jednak w połowie XX wieku, 130 lat później po jego odkryciu dzięki pracom naukowym radzieckiego akademika Abrama Ioffe.

Pionierem termoelektryki był jednak niemiecki naukowiec Thomas Johann Seebeck (1770-1831), który urodził się w estońskim mieście Revel.W 1822 roku podsumował wyniki swoich eksperymentów w artykule zatytułowanym Polaryzacja magnetyczna metali i rud wytwarzanych przez różnicę temperatur (Magnetische Plarisation der Matalle und Erze durch Temperatur-Differenz. Abhandlungen der Preussischen Akad, Wissenschaften, s. 265-373), który został opublikowane w Proceedings of the Pruska Akademia Nauk.Seebeck odkrył, że jeśli końce obwodu składającego się z dwóch niejednorodnych metali lutowanych w różnych warunkach temperaturowych byłyby zamknięte, umieszczona w pobliżu igła magnetyczna obracałaby się tak, jakby był przyłożony magnes.Kąt obrotu zależny był od wartości różnicy temperatur na stykach obwodów.To zjawisko fizyczne nazywane jest efektem Seebecka.

Jednak dwa lata wcześniej, w 1820 roku Hans Christian Oersted (1777-1851) udowodnił, że prąd elektryczny oddziałuje na igłę magnetyczną.Później, gdy Ampere, Biot, Savart, Laplace i inni naukowcy badali oddziaływanie prądu elektrycznego i pola magnetycznego, Seebeck odrzucał elektryczną naturę tego zjawiska.Jak wskazuje tytuł jego artykułu, jego pomysł naukowy dotyczył namagnesowania materiałów pod wpływem różnicy temperatur.Zgodnie z tą hipotezą Ziemia była jak gigantyczny obwód, w którym utrzymywana była różnica temperatur z dwoma zimnymi biegunami i gorącym równikiem.Przynajmniej taki był punkt widzenia Seebecka na magnetyzm ziemski.

Hans Oersted, który z uwagą śledził wątek prac badawczych Seebecka, jako pierwszy nazwał to zjawisko efektem termoelektrycznym.Sam Seebeck nalegał na nazwę termomagnetyzmu.

Seebeck zgromadził dużo materiału badawczego, który dotyczył obwodów składających się z różnych kombinacji metali twardych i ciekłych, stopów i kompozycji metali oraz wpływu różnicy temperatur na te obwody.Na podstawie tych prac badawczych założył „rząd termoelektryczny”, który jest nadal w użyciu wraz z tymi, które powstały później.

TBA Current 35W Termoelektryczny laserowy chłodnica cieczy Peltiera 0

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny yang

Tel: +8613428811822

Faks: 86-20-82898912

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)