Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuły Termoelektryczne Peltiera

Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC

Chiny Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC dostawca
Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC dostawca Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC dostawca Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC dostawca Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC dostawca

Duży Obraz :  Urządzenie półprzewodnikowe Moduły termoelektryczne Peltiera / Moduły Peltiera TEC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: Proszę o kontakt

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100kies miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Imax: TBA Qmax: TBA
Wymiar 1: TBA Wymiar 2: TBA

Podstawy modułu termoelektrycznego

Termoelektryczny moduł chłodzący jest urządzeniem półprzewodnikowym, które przekształca energię elektryczną w moc chłodzenia. Moduł termoelektryczny działa na zasadzie pompy ciepła, w której jedna strona jest chłodzona, a druga - ogrzewana.

Przez zastosowanie niskonapięciowego zasilania prądem stałym do modułu TE, ciepło będzie przemieszczane przez moduł z jednej strony na drugą. Dlatego jedna powierzchnia modułu będzie chłodzona, podczas gdy przeciwległa powierzchnia jest jednocześnie ogrzewana. Ważne jest, aby zauważyć, że zjawisko to może zostać odwrócone, ponieważ zmiana biegunowości (plus i minus) zastosowanego napięcia DC spowoduje przesunięcie ciepła w przeciwnym kierunku. W związku z tym można zastosować moduł termoelektryczny zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia, dzięki czemu nadaje się on bardzo dobrze do zastosowań wymagających precyzyjnej regulacji temperatury. Moduł termoelektryczny może być również wykorzystywany do wytwarzania energii. W tym trybie różnica temperatur zastosowana w module generuje prąd.

Praktyczny moduł termoelektryczny zasadniczo składa się z dwóch lub więcej elementów domieszkowanego materiału półprzewodnikowego typu n i p, które są połączone elektrycznie szeregowo i termicznie równolegle. Te elementy termoelektryczne i ich połączenia elektryczne są zwykle montowane między dwoma podłożami ceramicznymi. Podłoża utrzymują ogólną strukturę mechanicznie i elektrycznie izolują poszczególne elementy od siebie i od zewnętrznych powierzchni montażowych.

Wydajność chłodzenia (ciepło aktywnie pompowane przez moduł termoelektryczny) jest proporcjonalna do wielkości zastosowanego prądu stałego DC i warunków termicznych po każdej stronie modułu. Zmieniając prąd wejściowy od zera do maksimum, można regulować przepływ ciepła i kontrolować temperaturę powierzchni.

Skontaktuj się z Adcol w celu uzyskania specyfikacji.

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)