Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPeltier Thermoelectric Osuszacz powietrza

35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera

Chiny 35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera dostawca
35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera dostawca 35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera dostawca 35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera dostawca 35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera dostawca

Duży Obraz :  35W 220VAC Peltier Termoelektryczny osuszacz / skraplacz Peltiera

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: ATD035-220VAC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Napięcie WEJŚCIOWE: 100–220 V prądu przemiennego Moc znamionowa: 35W
Wymiary: 185x145x121,5 mm Temperatura otoczenia: -10-60 ℃

Osuszacz termoelektryczny Peltier 35W 220VAC Rurka nierdzewna

Jak działa termoelektryczny osuszacz powietrza

Osuszacze termoelektryczne (czasami nazywane osuszaczami z efektem Peltiera lub Peltiera) wykorzystują efekt termoelektryczny (a dokładniej efekt Peltiera) do zamiany energii elektrycznej na różnicę temperatur w całym module Peltiera. Ta wytworzona różnica temperatur ułatwia osuszanie. Zanim przyjrzymy się częściom i procesom związanym z działaniem osuszaczy termoelektrycznych, najpierw omówmy naukę stojącą za ich działaniem. Ta nauka jest efektem termoelektrycznym.

Termoelektryczne części osuszacza

Osuszacz termoelektryczny jest wykonany z bardzo niewielu części. Składa się ona z

1. Moduł Peltiera

2. Dwa radiatory - mniejszy radiator po stronie zimnej i większy (około dwa razy większy niż strona zimna) radiator po stronie gorącej

3. Wentylator - w większości osuszaczy termoelektrycznych poniżej 100 USD jest to tylko mały wentylator w stylu komputerowym 12V

4. Różne przełączniki i przyciski

Moduł Peltiera jest umieszczony pomiędzy dwoma radiatorami. Jak omówiliśmy powyżej, jedna strona modułu Peltiera staje się zimna, a druga strona rozgrzewa się, gdy przepływa przez nią prąd. Zimna strona modułu ma bezpośredni kontakt z jednym radiatorem. Gorąca strona modułu ma bezpośredni kontakt z drugim radiatorem. Zimny ​​boczny radiator znajduje się z boku osuszacza, do którego dostaje się ciepłe wilgotne powietrze - z przodu osuszacza. Radiator po stronie gorącej znajduje się z tyłu osuszacza. Za gorącym bocznym radiatorem znajduje się mały bezszczotkowy wentylator, który ciągnie powietrze przez cały zestaw.

Mamy więc, w kolejności od przodu osuszacza, gdzie powietrze wchodzi do tylnej części osuszacza, gdzie powietrze jest odprowadzane przez górę:

  • Zimny ​​radiator
  • Moduł Peltiera
  • Radiator po stronie gorącej
  • Wentylator

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że wentylator ciągnie powietrze wokół całego zespołu części w kierunku tylnej części osuszacza. Tam powietrze wydobywa się przez górną część osuszacza.

Proces

Ciepłe, wilgotne powietrze wchodzi do osuszacza przez przednią kratkę. Jest wciągany do osuszacza przez wentylator z tyłu osuszacza. To ciepłe wilgotne powietrze najpierw styka się z przednią częścią radiatora zimnej strony. Tutaj następuje osuszanie. Ciepłe powietrze, które dostaje się do termoelektrycznego osuszacza, podobnie jak ciepłe powietrze skrapla się na zimnych cewkach parownika sprężarkowego osuszacza. Radiator po stronie zimnej ma gładkie wykończenie z wygiętym żebrowaniem, aby umożliwić skropliny łatwo kapać do znajdującego się pod nim zbiornika na skropliny.

Należy pamiętać, że to samo powietrze jest nadal wciągane z tyłu osuszacza. Powietrze zasadniczo przemieszcza się wokół tego radiatora przedniego zimnego boku i całego zespołu modułu Peltiera / radiatora do tylnej części osuszacza. Tutaj powietrze jest przeciągane przez gorący radiator boczny. Powietrze wydostaje się z osuszacza jako cieplejsze (z powodu radiatora po stronie gorącej) suszarki (z powodu radiatora po stronie zimnej).

Teraz, gdy wiesz już, jak działają termoelektryczne osuszacze, nadszedł czas, aby porównać ich odpowiedniki ze swoimi kompresorami i osuszaczami.

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)