Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPeltier Płyta chłodząca

Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej

Chiny Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej dostawca
Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej dostawca Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej dostawca Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej dostawca Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej dostawca

Duży Obraz :  Peltier termoelektryczna płytka chłodząca do kontrolowania temperatury lamp w kuli integracyjnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: ATP080-24

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 500szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wydajność chłodnicza: 80W Bieżący prąd: ZA
Napięcie: 24VDC Waga: kg

Chłodnica Peltiera do kontrolowania temperatury korali lampowych w kuli integracyjnej

Chłodzenie termoelektryczne wykorzystuje efekt peltiera, aby wytworzyć strumień ciepła pomiędzy złączem dwóch różnych rodzajów materiałów. Chłodnica Peltiera, grzałka lub termoelektryczna pompa ciepła jest półprzewodnikową aktywną pompą ciepła, która przenosi ciepło z jednej strony urządzenia na drugą, przy zużyciu energii elektrycznej, w zależności od kierunku przepływu prądu. Taki instrument nazywa się również urządzeniem Peltiera, pompą ciepła Peltiera, półprzewodnikową chłodnicą lub termoelektryczną chłodnicą (TEC). Może być stosowany do ogrzewania lub chłodzenia, chociaż w praktyce głównym zastosowaniem jest chłodzenie. Może być również używany jako regulator temperatury, który albo ogrzewa, albo chłodzi.

Ta technologia jest znacznie rzadziej stosowana w chłodnictwie niż chłodzenie sprężarkami parowymi. Głównymi zaletami chłodziarki Peltiera w porównaniu z chłodziarko-kompresorową jest brak ruchomych części lub cyrkulującej cieczy, bardzo długa żywotność, niewrażliwość na przecieki, mały rozmiar i elastyczny kształt. Jego głównymi wadami są wysokie koszty i słaba wydajność energetyczna. Wielu badaczy i firm stara się opracować chłodnice Peltiera, które są tanie i wydajne.

Chłodnica Peltiera może być również używana jako generator termoelektryczny. W przypadku działania jako chłodnica, napięcie jest doprowadzane do urządzenia, w wyniku czego różnica temperatur będzie rosła pomiędzy dwoma stronami. W przypadku pracy jako generator, jedna strona urządzenia jest podgrzewana do temperatury wyższej niż druga strona, w wyniku czego różnica między dwoma stronami będzie wzrastać. Jednak dobrze zaprojektowana chłodnica Peltiera będzie przeciętnym generatorem termoelektrycznym i na odwrót, ze względu na różne wymagania dotyczące projektowania i pakowania.


Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)