Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuły Termoelektryczne Peltiera

Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe

Chiny Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe dostawca
Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe dostawca Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe dostawca Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe dostawca Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe dostawca

Duży Obraz :  Moduł termoelektryczny chłodnicy termicznej TEC CH 037 14 08 Urządzenia Flash / półprzewodnikowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: CH 037 14 08 Flash

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100kszt na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Imax: TBA Qmax: TBA
Dimension1: TBA Dimension2: TBA

Moduły termoelektryczne TEC Peltier Wysokiej jakości CH 037 14 08 Flash

Podstawy modułu termoelektrycznego

Termoelektryczny moduł chłodzący to półprzewodnikowe urządzenie, które zamienia energię elektryczną na moc chłodzenia. Moduł termoelektryczny działa na zasadzie pompy ciepła, w której jedna strona jest chłodzona, a druga - podgrzewana.

Poprzez zastosowanie niskiego napięcia prądu stałego do modułu TE, ciepło będzie przemieszczane przez moduł z jednej strony na drugą. W związku z tym jedna ścianka modułu będzie chłodzona, podczas gdy przeciwna powierzchnia jest jednocześnie podgrzewana. Ważne jest, aby zauważyć, że zjawisko to można odwrócić, dzięki czemu zmiana polaryzacji (plus i minus) przyłożonego napięcia stałego spowoduje przesunięcie ciepła w przeciwnym kierunku. W konsekwencji, moduł termoelektryczny może być wykorzystywany zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia, dzięki czemu jest bardzo odpowiedni do precyzyjnych zastosowań kontroli temperatury. Moduł termoelektryczny może być również wykorzystywany do wytwarzania energii. W tym trybie różnica temperatur zastosowana w module generuje prąd.

Praktyczny moduł termoelektryczny na ogół składa się z dwóch lub więcej elementów półprzewodnikowego domieszkowanego domieszkowanym typu n i p, które są połączone elektrycznie szeregowo i termicznie równolegle. Te elementy termoelektryczne i ich elektryczne połączenia są zwykle montowane pomiędzy dwoma ceramicznymi podłożami. Podłoża utrzymują całą strukturę razem mechanicznie i elektrycznie izolują poszczególne elementy od siebie i od zewnętrznych powierzchni montażowych.

Wydajność chłodzenia (ciepło aktywnie przepompowywane przez moduł termoelektryczny) jest proporcjonalna do wielkości przyłożonego prądu elektrycznego DC i warunków termicznych po obu stronach modułu. Zmieniając prąd wejściowy z zera na maksimum, można regulować przepływ ciepła i kontrolować temperaturę powierzchni.

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)