Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuły Termoelektryczne Peltiera

Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury

Chiny Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury dostawca
Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury dostawca Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury dostawca Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury dostawca Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury dostawca

Duży Obraz :  Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami do precyzyjnej kontroli temperatury

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: TEC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Solidne opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100kszt na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Imax: TBA Qmax: TBA
Dimension1: TBA Dimension2: TBA

Moduły termoelektryczne Mini TEC Peltier z 3 otworami

Podstawy modułu termoelektrycznego

Poprzez zastosowanie niskiego napięcia prądu stałego do modułu TE, ciepło będzie przemieszczane przez moduł z jednej strony na drugą. W związku z tym jedna ścianka modułu będzie chłodzona, podczas gdy przeciwna powierzchnia jest jednocześnie podgrzewana. Ważne jest, aby zauważyć, że zjawisko to można odwrócić, dzięki czemu zmiana polaryzacji (plus i minus) przyłożonego napięcia stałego spowoduje przesunięcie ciepła w przeciwnym kierunku. W konsekwencji, moduł termoelektryczny może być wykorzystywany zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia, dzięki czemu jest bardzo odpowiedni do precyzyjnych zastosowań kontroli temperatury. Moduł termoelektryczny może być również wykorzystywany do wytwarzania energii. W tym trybie różnica temperatur zastosowana w module generuje prąd.

Praktyczny moduł termoelektryczny na ogół składa się z dwóch lub więcej elementów półprzewodnikowego domieszkowanego domieszkowanym typu n i p, które są połączone elektrycznie szeregowo i termicznie równolegle. Te elementy termoelektryczne i ich elektryczne połączenia są zwykle montowane pomiędzy dwoma ceramicznymi podłożami. Podłoża utrzymują całą strukturę razem mechanicznie i elektrycznie izolują poszczególne elementy od siebie i od zewnętrznych powierzchni montażowych.

Wydajność chłodzenia (ciepło aktywnie przepompowywane przez moduł termoelektryczny) jest proporcjonalna do wielkości przyłożonego prądu elektrycznego DC i warunków termicznych po obu stronach modułu. Zmieniając prąd wejściowy z zera na maksimum, można regulować przepływ ciepła i kontrolować temperaturę powierzchni.


Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)