Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTermoelektryczny klimatyzator

0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej

dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
dobra jakość Termoelektryczny klimatyzator na sprzedaż
Twoja firma wykonuje perfekcyjne produkty do montażu termoelektrycznego, współpracujemy ze sobą bardzo szczęśliwie w ostatnich latach.

—— Juergen Kreis

Ładny dostawca, doskonałe towary, doskonała dostawa!

—— Chana

Im Online Czat teraz

0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej

Chiny 0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej dostawca
0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej dostawca 0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej dostawca 0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej dostawca

Duży Obraz :  0.4A 150W termoelektryczny klimatyzator do obudowy przemysłowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Adcol
Orzecznictwo: ISO9001 , CE
Numer modelu: ATA150

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
Zasady płatności: T / T, Paypal
Możliwość Supply: 500szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Pojemność: 149 W Prąd wentylatora gorącej strony: 0,4A
Prąd wentylatora zimnej strony: 0,2A Waga: Est.5.0kg

150W Peltier Thermoelectric Cooler Industrial Air Conditioner do obudowy przemysłowej

Obciążenie bierne
Projektując system chłodzenia termoelektrycznego (TE), jednym z najważniejszych procesów jest zrozumienie obciążenia termicznego. Bez tej ważnej informacji nie można mądrze wybrać najlepszego urządzenia TE ani wymienników ciepła do pracy. Każdy system termoelektryczny ma wyjątkową zdolność przenoszenia ciepła. Chociaż możliwe jest proste zbudowanie systemu, a następnie zobaczenie, co zrobi, zwykle o wiele rozsądniej jest zoptymalizować system pod kątem pożądanych rezultatów. Nie ma lepszego miejsca na początek, niż dobre, solidne oszacowanie, ile ciepła należy usunąć z obciążenia termicznego, aby osiągnąć założone cele.
W systemach TE istnieją dwa składniki do obciążenia termicznego: aktywne i pasywne. Obciążenie czynne występuje, gdy część ładunku faktycznie wytwarza ciepło. Przykładem może być obwód elektroniczny w obudowie; zespół obwodów elektrycznych rozproszyłby moc w oparciu o wymagania dotyczące napięcia i prądu. Wiele aplikacji TE nie ma aktywnego obciążenia (np. Chłodziarki do żywności i napojów), a termin ten można w tych przypadkach całkowicie zdyskontować. Prawie wszystkie systemy TE muszą jednak poradzić sobie z częścią pasywną. Aby utrzymać różnicę temperatur między obciążeniem cieplnym a otoczeniem, pewna ilość energii musi być nieustannie przenoszona do (do ogrzewania) lub z (do chłodzenia) obciążenia. Szybkość przesuwania tej energii (zwykle wyrażona w watach) jest obciążeniem biernym.
Jednym ze sposobów konceptualizacji obciążenia biernego jest patrzenie na nie jak na nieszczelną łódź. Woda wlewa się do łodzi przez wszystkie nieszczelności (np. Dziury, wadliwe uszczelki itp.). Im więcej wycieków, tym szybciej woda dostanie się do łodzi. W obliczu tej sytuacji, jeśli chcesz utrzymać łódź na pewnym poziomie w wodzie (i nie możesz naprawić przecieków), będziesz musiał wylać wodę w pewnym tempie. Jeśli będziesz zbyt wolno balotować, łódź zanurzy się niżej; jeśli zrzucisz wodę zbyt szybko, możesz wznieść się ponad pożądany poziom (co może, ale nie musi być problemem). Idealnie byłoby oczywiście naprawić łódź przy pierwszej okazji, aby zminimalizować przyszłe tempo belowania.
W systemie TE starasz się, aby obciążenie cieplne było zimniejsze lub gorętsze niż temperatura otoczenia. Niestety, bez względu na to, jak dobrze zaprojektujesz swój system, wystąpią pewne nieszczelności. Nie ma żadnego rodzaju izolacji o nieskończonym oporze cieplnym, więc część ciepła przejdzie przez pierwszą linię obrony. Ponadto, uszczelki używane do radzenia sobie z nieuniknionymi otworami (np. Drzwiami, przepustami silnika TE, itp.) Będą również niedoskonałe. Tak więc, w zastosowaniach chłodzenia, niektóre ciepło będzie przeciekać do obciążenia termicznego z otoczenia. Parafrazując popularną ekspresję sportową: "Nie możesz tego zatrzymać, możesz tylko próbować ją powstrzymać." Więc bijesz, tylko tym razem wydzielasz ciepło, a nie używasz wiadra ani pompy wodnej, ale system termoelektryczny - taki, który stale pompuje waty z (lub do ogrzewania) obciążenia termicznego.
Więc . . . Jak oceniasz swoje pasywne obciążenie? Najpierw musisz zidentyfikować największą różnicę temperatur (między obciążeniem termicznym a otoczeniem otoczenia), która może wystąpić. Na przykład, jeśli chłodzisz, jaka jest najwyższa temperatura otoczenia i jak zimny będzie twój ładunek w takiej sytuacji. To na ogół twoje najgorsze
Wprowadzenie do termoelektryki 7
walizka. Jeśli zaprojektujesz swój system, aby w tym najgorszym przypadku mieć wystarczającą moc chłodzenia, będziesz miał więcej niż wystarczający potencjał w każdej innej sytuacji. Najgorsza różnica między temperaturą otoczenia i temperaturą obciążenia będzie waszym "AT" w następujących równaniach.

Szczegóły kontaktu
Adcol Electronics (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)